Multicara je legendární vozidlo, jehož výroba je úzce spjata s tehdejším východním Německem. Výroba multifunkčního malého transportéru ovšem započala mnohem dříve a to již v roce 1920. V současnosti jeho výroba probíhá pod taktovkou německé společnosti Hako GmbH ve německém Waltershausenu. V České republice lze zakoupit základní tři typy multicary na https://www.unikont.cz/.

Multifukční transportér s možností až stovky nástaveb

Multicara je opravdu velmi multifunkční vozítko, které najde uplatnění v mnoha různých oborech. Díky své nestandardně malé velikosti nemá problém vjet na místa, kam se běžné vozidlo a těžká technika nedostane. Multicara je výborným pomocníkem lesníků, zemědělců a farmářů. Díky nástavbám dokáže zastat a ulehčit mnoho pracovních úkonů, čímž šetří čas a samozřejmě peníze svému majiteli. Tím se multicara stává efektivní investicí také například pro majitele skladů, velkoobchodů a výrobních hal.

Jaké dva typy objevíte na unikont.cz objevíte:

  • Multicar M29

  • Multicar M31/M31 Hydrostat

K oběma typům vozidla multicar je možné použít až stovku různých nástaveb, které dělají z malého transportéru neuvěřitelného pomocníka.

Multicara je vhodná především pro venkovní práce a úklid, Unikont Group s.r.o. Však pamatuje i na vnitřní úklid.

Vnitřní úklidová technika

Na unikont.cz objevíte také možnost zakoupení a pronájmu vnitřní úklidové techniky. Zametací a vytírací stroje Scrubmaster jsou snadno ovladatelné a dostanete se s nimi i do těžkou přístupných míst. Žijeme v době, kdy je důraz na hygienu a absolutní čistotu důležitější než kdy dřív.

Pro začínající podnikatele a startupy je možnost pronájmu vnitřní úklidové techniky ideální možností, jak se vyhnout počátečním vysokým nákladům za úklidové stroje.

Produkty na unikont.cz si poradí s jakýmkoliv nepořádkem.